Szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR już w najbliższy piątek

Bike Tech Tour 2020 © Inter Cars

Udostępnij:

Inter Cars zaprasza na szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR 2020 vol. 2. Szkolenie organizowane jest przy współpracy z firmami MOTUL, NGK i TRW.

Najbliższe jednodniowe, bezpłatne szkolenie dedykowane klientom Rynku Motocyklowego Inter Cars SA odbędzie się w najbliższy piątek – 16.10.2020 r. w Hotelu Boutique, ul. Kwiska 1/3, 54-210 Wrocław.Zapisy przyjmuje: Rafał Bredschneider tel. 667 970 014 lub mailowo: rafal.bredschneider@intercars.eu.

Liczba miejsc ograniczona: 30 osób/szkolenie.

Uwaga! Obowiązkiem jest organizacja szkoleń w zgodzie z zalecaniami Sanepidu oraz Ministerstwa Zdrowia. Wszelkie informacje dotyczące warunków, jakie będzie musiał spełnić uczestnik szkolenia zostaną przesłane wstępnie pod koniec września, a następnie na kilka dni przed każdym szkoleniem.
 
Warunkiem koniecznym do spełnienia będzie:

  • pomiar temperatury termometrem bezdotykowym, rano podczas rejestracji uczestników,
  • uczestnictwo w szkoleniu w maseczce lub przyłbicy; zrówno przyłbice, jak i maseczki będą wydawane w pakiecie powitalnym,
  • podpisanie oświadczenia o aktualnym stanie zdrowia i braku kontaktu w dniach poprzedzających szkolenie z osobami przebywającymi na kwarantannie lub z potwierdzonym COVID-19.


Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujK.P.B.
TOP w kategorii


Zobacz również