Yamaha rozdaje akcesoria i przeglądy przy zakupie Tracerów 700 i 900/GT

promocja Yamaha © Yamaha

Udostępnij:

Ticket to Ride to najnowsza promocja Yamahy na motocykle z segmentu Sport Touring. Tylko do 6 października br. przy zakupie dowolnego Tracera z rocznika modelowego 2020 klient otrzyma pakiet korzyści idealny do rozpoczęcia jazdy jednośladem.

W skład promocyjnego zestawu wchodzą oryginalne akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd.  Im wyższy model, tym większe korzyści:

  • przy zakupie nowego Tracera 700 – 1500 zł na akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd za 1 zł,
  • przy zakupie Tracera 900 lub 900 GT – aż 2500 zł na akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd za 1 zł.

W promocji można wybrać dowolne akcesoria marki Yamaha, np. centralny kufer, wysoką szybę czy podgrzewane manetki, dzięki którym Twój Tracer będzie gotowy na dalszą przygodę. Dodatkowo przejechaniu tysiąca kilometrów dealer dokona w cenie pierwszego przeglądu, który obejmuje wymianę oleju z filtrem i dokładną kontrolę motocykla po rozpoczęciu eksploatacji.Motocykle Tracer 700 oraz Tracer 900/GT to wszechstronne modele sportowo-turystyczne, wyposażone w dynamiczne silniki o dużym przyroście momentu obrotowego i mocy. Ich kompaktowe, aerodynamiczne konstrukcje, regulowane zawieszenia i liczne udogodnienia doceniają motocykliści podczas codziennej jazdy i w dalekiej trasie.
Promocja jest ważna do 6.10.2020 r., regulamin dostępny tutaj.

Źródło: Yamaha

Udostępnij:

Drukuj
K.P.B.
TOP w kategorii


Zobacz również